Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby zainteresowane tematyką inteligentnych instalacji w budynkach.

Inwestorzy

Jeżeli planujesz budowę lub modernizację domu, biura i chcesz połączyć komfort, bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania na miarę XXI w. to pomożemy Ci w zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji inteligentnego budynku.

Elektrycy i Instalatorzy

Jeśli prowadzisz firmę wykonującą tradycyjne instalacje elektryczne i nie masz doświadczenia w wykonywaniu instalacji inteligentnych EIB/KNX. W dużym domu, czy rezydencji, ze względu na dużą ilość różnego rodzaju obwodów i urządzeń tylko inteligentna instalacja spełni oczekiwania i w pełni zadowoli inwestora! Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać inteligentną instalację EIB/KNX. Na każdym etapie prac gwarantujemy fachowe wsparcie techniczne.

Architekci i Projektanci

Jeśli projektujesz nowoczesny i komfortowy obiekt, doradzasz klientowi, chciałbyś zaproponować rozwiązania na miarę XXI wieku, które staną się Twoją wizytówką. Zgłoś się do nas!

Jesteśmy firmą zainteresowaną przede wszystkim wykonawstwem inteligentnych systemów sterowania w budynkach. Zdajemy sobie sprawę, że aby wykonać taką inteligentną instalację, konieczne jest jej wcześniejsze zaplanowanie i zaprojektowanie.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt.